ANIOŁKOWE GRANIE

W grudniu 2017 roku nasze przedszkole po raz kolejny włączyło się w akcję charytatywną „Aniołkowe Granie”. Dzięki zaangażowaniu rodziców i przedszkolaków zebraliśmy między innymi kosmetyki, artykuły szkolne, zabawki i słodycze, które zostały przekazane dzieciom z Placówki Nr 6 przy ul. Litewskiej we Wrocławiu.

Dnia 29.01.2018 r. w Teatrze Lalek odbył się XIV koncert charytatywny podsumowujący projekt „Aniołkowe Granie″ podczas którego przekazaliśmy symboliczną paczkę wychowankom Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania. W ramach podziękowań otrzymaliśmy piękne obrazy wykonane przez dzieci, a do naszej kolekcji dołączył kolejny pamiątkowy anioł.

W imieniu własnym oraz podopiecznych Placówki Nr 6 przy ul. Litewskiej we Wrocławiu dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję.