DESTINATION IMAGINATION

XIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA KREATYWNOŚCI „DESTINATION IMAGINATION”

W  dniach 11-13.03.2018 r. odbyła się we Wrocławiu XIII Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności „Destination Imagination – Oczyma Wyobraźni”.

W roku szkolnym 2017/2018  Przedszkole Nr 150 „Wesołe Nutki” na Olimpiadzie reprezentowali: Jowita Adamiak, Wojtek Kicman, Lena Matusiak, Hania Oleś. Hania Musialik, Krzysiu Świrk i Bartek Żegliński, czyli Drużyna „SPRYTNE DZIECIAKI” oraz trenerki: Katarzyna Wrzaszczak i Katarzyna Ciastek.

Organizatorem Olimpiady jest Fundacja Wspierania i Rozwoju Kreatywności, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz Miasto Wrocław. Wydarzenie objęli patronatem   Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, Polskie Stowarzyszenie Kreatywności, Kuratorium Oświaty we Wrocławiu i  Akademia Twórczego Nauczyciela.