Dzień

Dnia 06.06.2017r. w Kompleksie Hali Stulecia odbyła się impreza z okazji Dnia Przedszkolaka. Motywem przewodnim tegorocznej edycji były 10. Światowe Igrzyska Sportowe The World Games 2017.

Nasze Przedszkole na imprezie reprezentowała grupa VIII i IX. Świętowanie rozpoczęły pokazy „Małych Wspaniałych” uczestników współorganizowanego przez TWG2017 cyklu zajęć z elementami sztuk walki we wrocławskich przedszkolach, pokazy tańca towarzyskiego oraz animacje ruchowe z zespołem „Krzykaśki”. Następnie odbyły się zabawy rekreacyjne podczas których istotna była aktywność przedszkolaków przy stanowiskach sportowych.

Organizatorem imprezy był Departament Edukacji Urzędu Miejskiego oraz Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we Wrocławiu.