Festyn

09.06.2017 r.- FESTYN –  był 3-cim dniem obchodów Jubileuszu Przedszkola. Podobnie, jak poprzedniego dnia czekało na wszystkich wiele atrakcji. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu pracowników przedszkola oraz nieocenionych rodziców bawiliśmy się od godz. 15.00 w ogrodzie przedszkolnym.

Muzyka Pani Wioli pozwoliła dzieciom spożytkować nadmiar energii, a do wspólnej zabawy włączyli się także nauczyciele i rodzice. Policjanci zaprezentowali wóz policyjny,fryzjerki wykonywały bajeczne fryzury, a nasze panie nauczycielki malowały buzie wg życzenia dzieci.W całość włączyły się również okoliczne firmy, które prowadziły kąciki tematyczne dla dzieci. Festyn uświetnił występ orkiestry dętej „Hanys Band” oraz pokaz rycerski Europejskiego Domu Kultury Pieńsk.

Atrakcjom i zabawom nie było końca, aż nie chciało się iść do domu…