„Kolorowy Ogród Przedszkolaka”

Aktywni rodzice i przyjaciele pozyskali dla naszego przedszkola środki w ramach programu:

mikroGRANTY ESK WROCŁAW 2016 na realizację projektu

pn. „Kolorowy Ogród Przedszkolaka”

Okres realizacji projektu: 20 sierpnia- 15 grudnia 2017 r.

Zaplanowane działania:

1. 27-28 września dzieciaki wraz z nauczycielami i rodzicami będą robić nasadzenia do szklarenek w swoich salach. W działaniu weźmie udział co najmniej 75 dzieci.

2. 29 września – zapraszamy od 14:30 na happening do ogrodu – będziemy robić nasadzenia wokół przedszkola a kolejno będziemy świętować  z dziećmi w ramach corocznego festynu. Zapraszamy wszystkich chętnych J

3. 3 października – dzieciaki będą ozdabiać przy pomocy nauczycieli i rodziców słoiki do których kolejno w dniu 5 października włożymy podczas warsztatów kiszonki. W działaniu weźmie udział co najmniej 75 dzieci.

4. 10 października – dzieciaki robią kompoty przy wsparciu rodziców i nauczycieli. Kolejno zabierają je do domu do pasteryzacji. W działaniu weźmie udział co najmniej 125 dzieci.

5. 16-20 października – będziemy prowadzić edukacje wśród dzieci nt zdrowego wpływu witamin na nasz organizm. Poprzez zabawę poznamy witaminy i ich właściwości. Będziemy także robić smoothie owocowe – będzie pysznie :)