Odwiedziny…

W roku szkolnym 2015/2016 nasze przedszkole nawiązało współpracę z Przedszkolem Publicznym w Żórawinie. Przedszkolaki z grupy I oraz „Rysie” -  z pomocą nauczycieli – wysyłają do siebie listy, w których dzielą się swoimi przeżyciami i doświadczeniami z życia przedszkola oraz przesyłają sobie drobne upominki.

Dnia 08.04.2016 roku „Rysie” z Przedszkola Publicznego w Żórawinie na zaproszenie dzieci z grupy I odwiedziły nasze Przedszkole. Na początku swojej wizyty dzieci obejrzały  „Koncert Wiosenny” zorganizowany przez grupę VI i IX oraz wystawę przygotowaną w ramach realizacji projektu „Okno na Polskę – Kraków”. Następnie przyszła pora na integrację w sali – taniec, zabawę… i poczęstunek. BYŁO SUPER!

Podczas spotkania dzieci z grypy I otrzymały od „Rysi” upominki oraz zaproszenie na  Przegląd Piosenki w Języku Angielskim „MY FAVOURITE SONG”.

Pierwsze spotkanie przedszkolaków zakończone zostało wykonaniem wspólnego zdjęcia.