OLIMPIADA KREATYWNOŚCI

W dniach 11 – 13.03.2018 r. odbyła się we Wrocławiu XII Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności „Destination Imagination – Oczyma Wyobraźni”.

Wśród 245 drużyn, które przybyły na olimpiadę z całej Polski, a także z Chin, Ukrainy, Turcji  i Meksyku, znalazła się drużyna reprezentująca Przedszkole Nr 150 „Wesołe Nutki” – Drużyna „SPRYTNE DZIECIAKI”.

Podczas olimpiady „SPRYTNE DZIECIAKI” zaprezentowały Wyzwanie Drużynowe „Przyjaciele marzeń”, nad którym pracowali przez kilka miesięcy oraz wzięli udział w Wyzwaniu na Już, które jest zadaniem wykonywanym pod presją czasu z ograniczonych materiałów.

Przez trzy dni Olimpiady dzieci uczestniczyły w warsztatach organizowanych przez partnerów wydarzenia oraz licznych atrakcjach.