Ważna informacja dla Rodziców

Szanowni Rodzice .

Sytuacja epidemiologiczna spowodowała ,że nasze Przedszkolaki pozostają obecnie pod opieką domową. W tej sytuacji będziemy się z Państwem i Dziećmi komunikować za pomocą strony www. , e-mailami lub telefonicznie w zależności od potrzeb i sytuacji. Proszę także o śledzenie komunikatów służb. W najbliższym czasie ukażą się na stronie www. w zakładkach grupowych propozycje działań i aktywności dla dzieci uwzględniające realizację podstawy programowej . Propozycje będą dostosowane do obecnej sytuacji i do możliwości przeprowadzenia działań w warunkach domowych , bez konieczności angażowania dodatkowych środków.

Na pewno rozmawiacie Państwo z dziećmi o tym co się wydarzyło , dlaczego konieczne jest podjęcie takich środków zapobiegawczych , jak choćby pobyt w domu , ograniczenie kontaktów z kolegami i koleżankami. Propozycje przekazywane przez nauczycieli, mam nadzieję ,że okażą się w tej sytuacji pomocne i przydatne. Życzę Państwu i Dzieciom spokoju , zdrowia pozostając z nadzieją na rychły powrót do przedszkola.

Krystyna Marczyńska