XI olimpiada

W dniach 01 – 03.04.2016 roku odbyła się we Wrocławiu XI Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności „Destination Imagination – Oczyma Wyobraźni”.

Przedszkolaki oraz młodzież  w towarzystwie trenerów, nauczycieli, a także rodziców, w liczbie ok. 2 tys. stawili się na otwarciu imprezy, która promuje i nagradza pomysłowość, spontaniczność, wiedzę ogólną i zdolności artystyczne młodych ludzi. Podczas uroczystej prezentacji pod flagami swoich państw przemaszerowały w hali drużyny z Chin, Turcji, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy oraz Węgier. Pod flagą biało czerwoną przeszli natomiast ubiegłoroczni polscy uczestnicy i laureaci Azjatyckiej Olimpiady Kreatywności w Chinach oraz Międzynarodowej Olimpiadzie Kreatywności w Katarze.

Przez całą sobotę i niedzielę Drużyny zmagały się z Wyzwaniami Na Już, Wyzwaniem Drużynowym oraz brały udział w warsztatach i licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.

Drużyna „Lodowe Auto”z naszego Przedszkola zaprezentowała Wyzwanie „W drogę!”, przenosząc ekspertów, rodziców oraz widzów w kreatywną podróż po kosmosie, za którą otrzymała bardzo pozytywne opinie. Dzieci wzięły również udział w Wyzwaniu na Już, z którym poradziły sobie znakomicie – Najlepsza Drużyna Wschodzących Gwiazd!

Podczas Ceremonii Zakończenia dzieci wraz z trenerami zostały zaproszone na scenę, gdzie otrzymały dyplomy i upominki.

BYŁO SUPER!!!