XV…

14.04.2016r. w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Słubickiej odbyła się XV Edycja Wrocławskiego Festiwalu tanecznego „Tańczące Przedszkolaki.”

Tegoroczne hasło konkursu to: „Wrocław stolicą tańca – do najlepszej muzyki przedszkolaków”.

Nasze Przedszkole reprezentowały dzieci z gr. IX w składzie: Lara E., Szymon G., Lena J., Kinga K., Amelia K., Michał K., Kuba M., Agnieszka M., Marysia R., Wojtek S., Mikołaj S., Daria Sz., Maja Ś., Marcin W., Alan W., Dawid W., Magdalena Z., Hania Z., Mateusz B., Kuba J.. Dzieci zatańczyły układ „Folklor Dance” do utworu „Kalinka Malinka”.

Konkurs organizowany jest w ramach XIII Edycji „Przedszkolnej Nagrody Wrocławia”.

Organizatorzy konkursu: Przedszkole Nr 18 „Wiolinek” oraz Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.