Zajęcia z psem

Dnia 24.02.2016r. odbyły się w grupie I zajęcia „Bezpieczne i niebezpieczne zachowania
w kontakcie z psem” prowadzone przez Panią Małgorzatę Greniuk – kynoterapeutę. Pani Małgosia odwiedziła nas z psem terapeutycznym rasy bearded colli zwanym brodaczem. Początkowo niektórzy z nas trochę się go bali, ale w trakcie trwania zajęć nasze obawy stawały się mniejsze, i mniejsze…
W trakcie zajęć Pani Małgosia opowiedziała nam, czym się zajmuje oraz przestawiła nam swojego psa, który wabi się Master. Dowiedzieliśmy się też ciekawostki o naszym kudłatym gościu, a mianowicie tego, że jego największym smakołykiem jest marchewka (trzeba przyznać, że odżywia się zdrowo). Wspólnie stworzyliśmy plakat o bezpiecznych i niebezpiecznych zachowaniach w kontakcie z psem. Każdy z nas miał też okazję wyprowadzić psa na spacer (oczywiście tak na niby – w sali) oraz przytulić się do niego. Na koniec zajęć Pani Małgosia pokazała nam kilka sztuczek, które potrafi wykonać Master.

BYŁO SUPER!!!