Zawieszenie zajęć w przedszkolu

Szanowni Rodzie!
Uprzejme informuję, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej Przedszkole Nr 150 „Wesołe Nutki”pozostanie zamknięte do 24 maja 2020 r.

W tym czasie zachęcam wszystkich Rodziców do korzystania z form kształcenia na odległość. Materiały, propozycje zabaw, a także różnego rodzaju aktywności dla dzieci uwzględniające realizację podstawy
programowej dostępne są dla Państwa na stronie internetowej przedszkola w zakładkach poszczególnych grup.Propozycje są dostosowane do potrzeb dzieci i do możliwości przeprowadzenia działań w warunkach domowych, bez konieczności angażowania dodatkowych środków. W zakładkach znajdą Państwo również informację o możliwości przeprowadzenia z nauczycielem konsultacji telefonicznych/ mailowych. Wierzę, że materiały przekazywane przez nauczycieli okażą się pomocne, a dzięki wzajemnej współpracy zapewnimy dzieciom prawidłowy rozwój, jak i wspaniałą zabawę w gronie najbliższych.

Nadal proszę Państwa o uważne śledzenie komunikatów GIS, MZ,  MEN  oraz informacji umieszczanych na stronie www przedszkola.

Życzę Państwu i Dzieciom zdrowia oraz kreatywnych pomysłów na spędzanie czasu w domowym zaciszu.

Krystyna Marczyńska
Dyrektor Przedszkola Nr 150 „Wesołe Nutki”